Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85659
Stary 13.11.2019, 16:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bez kogoś kto trzyma grę w środku pola nie będziemy istnieć. Taki Kort mimo swoich braków poza ofensywą potrafił pograć w obronie. Teraz mamy tylko Bashę, jak jest zdrowy i w formie, reszta co chwilę leży na murawie.
Potrzebny nam klasyczny środkowy pomocnik, albo nawet defensywny. Zawsze mieliśmy minimu jednego w składzie.
Wiadomo, ze potrzebny, ale nawet z Llonchem i Brlekiem w składzie była to często tragedia.
Mam na myśli grę obronną całej drużyny.
Odpowiedz cytując