Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 13.11.2019, 15:07
Cygan82 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak większość mam po dziurki w nosie Stolara, ale dałbym mu ostatnią szansę. Wiem że to szaleństwo, ale ok. MA dwa tygodnie, wszystkich podobno zdrowych, może zmienić ustawienie drużyny, skład,bo ma wszystkich. Jak że slaskiem będzie porazka to kop w dupe, po końcowym gwizdku. Osobiscie chciałbym zobaczyc taki skład na slask
Buchalik Sadlok Klemens Hojo Burliga Wojtkowski Basha Chuca(Savicevicz)Kuba Brożek Buksa
Fajnie, że zawodnicy są zdrowi, ale ten fakt niewiele zmienia. Kluczem jest forma.
Odpowiedz cytując