https://transfery.info/aktualnosci/w...gwiazdy/130511
Żukow jest środkowym pomocnikiem o ofensywnym usposobieniu... Czyli w nominalne miejsce Wojtkowskiego, który jest młodzieżowcem i gra za napastnikiem będziemy mieli 4 rezerwowego o podobnych parametrach po Kamilu, Chuce, Silvie i Vukanie... Zamiast szukać alternatywy dla defensywnego Bashy to będziemy się dalej kopać po czole.
Ciekawi mnie kto stoi za tym ewentualnym ruchem? Stolarczyk chce ofensywę wzmocnić, nie poprawiając obrony? Menadżer polecił piłkarza bo może grać za pół stawki Vullneta i dla naszego pionu to dobry biznes?