Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1342
Stary 13.11.2019, 08:56
Tak jak większość mam po dziurki w nosie Stolara, ale dałbym mu ostatnią szansę. Wiem że to szaleństwo, ale ok. MA dwa tygodnie, wszystkich podobno zdrowych, może zmienić ustawienie drużyny, skład,bo ma wszystkich. Jak że slaskiem będzie porazka to kop w dupe, po końcowym gwizdku. Osobiscie chciałbym zobaczyc taki skład na slask
Buchalik Sadlok Klemens Hojo Burliga Wojtkowski Basha Chuca(Savicevicz)Kuba Brożek Buksa
Odpowiedz cytując