A pamiętacie ile Brlek odpalał? A potem zagrał rundę życia, jedną bo jedną no ale cóż

. Ponadto powinni zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia, bo mimo wszystko Stolar nim nie jest. I nie przemawiają do mnie argumenty że nie ma kasy, bo 'dzięki' Stolarowi tej kasy może być jeszcze mniej.