Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85647
Stary 13.11.2019, 02:35
A pamiętacie ile Brlek odpalał? A potem zagrał rundę życia, jedną bo jedną no ale cóż . Ponadto powinni zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia, bo mimo wszystko Stolar nim nie jest. I nie przemawiają do mnie argumenty że nie ma kasy, bo 'dzięki' Stolarowi tej kasy może być jeszcze mniej.
Odpowiedz cytując