Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85641
Stary 12.11.2019, 15:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
skąd jest to info, ze Chuca to typowa 10?
Ilekroć go obserwowałem, nie stwarzał pozorów że jest dziesiątką czy tez wolnym elektronem bo tak bardzo czesto gra "10" w taktyce 4-5-1, 4-2-3-1
Ani cud miód podania, ani nieprzewidywalności (ostatniej straty jak dostał piłke pod linią i podał do typa z Arki który miał 1 na 1 z obrońcą nie liczę na korzyść), ani zwodu.
Oczywiście, może jeszcze się nie zaaklimatyzował, Perez też miał z tym problem.

No i samo to, ze Stolar go tam nie wystawia troche mówi.
Albo to ze trener to buc (źła ocena potencjału, nie słuchanie podpowiedzi sztabu szkoleniowego)
albo taktyka która zabrania kreatywności
albo juz nie wiem co.

Niech ktoś zada takie pytanie na konferencji, dlaczego Czuka na dyszce nie czuka?
A po co rozkminiać grę Chuki? Ja bym na konferencji zapytał dlaczego poza bramkarzem nikt nie wie jak grać i nie gra dobrze?


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując