Batiar napisał(a):

@szprotson
Chyba lepszym rozwiązaniem jest próba postawienia autobusu niż łudzenie się, że kolejny mecz będzie przełomem i Wisełka wygra? Niestety nie będzie, nie wygra. W sytuacji kompletnego rozkładu drużyny każdy remis będzie sukcesem. Bądźmy realistami ... doprowadzenie do funkcjonowania jednej formacji (obrony) jest dużo prostszym zadaniem niż trzech (obrony, pomocy i ataku).
.
|
no ba,
dzięki temu bedziemy mieli po sezonie 30 punktów w najlepszym przypadku i 37 po zakończeniu grupy spadkowej. Jakoś po prostu obawiam sie ze taka liczba punktów nie da Nam utrzymania....
40 punktów miała Miedz i sie nie utrzymała.