Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 12.11.2019, 14:39
Batiar napisał(a):Wyświetl post
@szprotson
Chyba lepszym rozwiązaniem jest próba postawienia autobusu niż łudzenie się, że kolejny mecz będzie przełomem i Wisełka wygra? Niestety nie będzie, nie wygra. W sytuacji kompletnego rozkładu drużyny każdy remis będzie sukcesem. Bądźmy realistami ... doprowadzenie do funkcjonowania jednej formacji (obrony) jest dużo prostszym zadaniem niż trzech (obrony, pomocy i ataku).

.
no ba,
dzięki temu bedziemy mieli po sezonie 30 punktów w najlepszym przypadku i 37 po zakończeniu grupy spadkowej. Jakoś po prostu obawiam sie ze taka liczba punktów nie da Nam utrzymania....
40 punktów miała Miedz i sie nie utrzymała.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując