|
@szprotson
Chyba lepszym rozwiązaniem jest próba postawienia autobusu niż łudzenie się, że kolejny mecz będzie przełomem i Wisełka wygra? Niestety nie będzie, nie wygra. W sytuacji kompletnego rozkładu drużyny każdy remis będzie sukcesem. Bądźmy realistami ... doprowadzenie do funkcjonowania jednej formacji (obrony) jest dużo prostszym zadaniem niż trzech (obrony, pomocy i ataku).
@Leh71
Moim zdaniem z Rakowem to Wisełka klasycznie grała na przełamanie, na siłę chciała wygrać mecz. Dlatego efekt był, jaki był.
|