Wyświetl pojedynczy post
Batiar
Junior Member
 
Od: 11.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 12.11.2019, 14:26
@szprotson
Chyba lepszym rozwiązaniem jest próba postawienia autobusu niż łudzenie się, że kolejny mecz będzie przełomem i Wisełka wygra? Niestety nie będzie, nie wygra. W sytuacji kompletnego rozkładu drużyny każdy remis będzie sukcesem. Bądźmy realistami ... doprowadzenie do funkcjonowania jednej formacji (obrony) jest dużo prostszym zadaniem niż trzech (obrony, pomocy i ataku).

@Leh71
Moim zdaniem z Rakowem to Wisełka klasycznie grała na przełamanie, na siłę chciała wygrać mecz. Dlatego efekt był, jaki był.
Odpowiedz cytując