Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 12.11.2019, 14:08
Batiar napisał(a):Wyświetl post
Jedyne sensowne rozwiązanie w kolejnych meczach w obecnej sytuacji drużyny to zaparkowanie autobusu. I liczenie na bezbramkowy remis. Ewentualne próbować wyprowadzić jakąś kontrę. Chociaż szczerze powiedziawszy nie wiem, kto taką kontrę mógłby wyprowadzić i wykończyć ...
jedyne sensowne rozwiązanie ostatniej druzyny w tabeli ktora nie ma obrony to stawiania autbusu?
hmmm....
to sie nie uda
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując