Batiar napisał(a):

|
Jedyne sensowne rozwiązanie w kolejnych meczach w obecnej sytuacji drużyny to zaparkowanie autobusu. I liczenie na bezbramkowy remis. Ewentualne próbować wyprowadzić jakąś kontrę. Chociaż szczerze powiedziawszy nie wiem, kto taką kontrę mógłby wyprowadzić i wykończyć ...
|
jedyne sensowne rozwiązanie ostatniej druzyny w tabeli ktora nie ma obrony to stawiania autbusu

?
hmmm....
to sie nie uda