Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 12.11.2019, 09:28
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Akurat wynalazki z 1 ligi mogą nam dzisiaj tylko pomóc, choćby wzmacniając rywalizację. Za Drzazgą raczej płakać nie będziemy, a przy obecnej formie Buchala - Lis i tak nie wącha murawy.
No z tym to akurat różnie bywa. Bo niejednokrotnie gości którzy przychodzili z zaplecza Ekstraklasy okazywali się słabi. Bardziej patrzę tutaj przez pryzmat jakości. Mając JUŻ słabych na ławce zamienimy ich na jeszcze słabszych i nie ogranych na najwyższym poziomie ligowym.
Odpowiedz cytując