!!IRIVER!! napisał(a):

|
Akurat wynalazki z 1 ligi mogą nam dzisiaj tylko pomóc, choćby wzmacniając rywalizację. Za Drzazgą raczej płakać nie będziemy, a przy obecnej formie Buchala - Lis i tak nie wącha murawy.
|
No z tym to akurat różnie bywa. Bo niejednokrotnie gości którzy przychodzili z zaplecza Ekstraklasy okazywali się słabi. Bardziej patrzę tutaj przez pryzmat jakości. Mając
JUŻ słabych na ławce zamienimy ich na jeszcze słabszych i nie ogranych na najwyższym poziomie ligowym.