Karherop napisał(a):

Chuca to gość który jest kompletna zagadka. Zastanawiałem się jakie są jego atuty i... można ich ze świecą szukać. Może gra bez rywala? Niestety każdy kolejny mecz jest ci raz gorszy.
Silva bez porównania ma ok onkretne atuty które można jeszcze przekuć na czyny na boisku. Jeśli ktoś go w zimie ogarnie fizycznie to będzie z niego pociecha na wiosnę.
|
Chuca to aktualnie jest o wiele słabszy od Wojtkowskiego. Jedyne czym się wyróżnia to głupie faule pod/w polu karnym.