Arek95 napisał(a):

Przyjacielskie podejście do drużyny może i ma, ale to tylko do tych starszych zawodników (Brożek, Wasyl, Boguski).
Co do zimy... spodziewam się mini rewolucji z tym, że na minus. Odejdzie z 10 osób to tak lekką ręką, przyjdą może 3 lub 4. Odejdzie być może Wojtkowski, Drzazga, Lis... a przyjdą kosmiczne wynalazki z 1-szej ligi o których mało kto w ogóle słyszał, ze istnieją oraz ultra niewypały transferowe z Pogoni...
|
Akurat wynalazki z 1 ligi mogą nam dzisiaj tylko pomóc, choćby wzmacniając rywalizację. Za Drzazgą raczej płakać nie będziemy, a przy obecnej formie Buchala - Lis i tak nie wącha murawy.