Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 12.11.2019, 08:20
problemem Stolarczyka jest fakt przyjacielskich relacji z drużyną. Maciek od początku miał takie podejscie, a sytuacja związana z kryzysem w tamtym sezonie jeszcze bardziej umocniła takie podejscie. Miał być rygorystyczny i twardą ręką zarządzać w momencie 4 miesiecznych poślizgów z kasą?
teraz już takiego podejscia nie da się nagle cofnąć. Najprościej mówiąc piłkarze zostali zagłaskani, do tego dochodzi kolesiostwo i mamy efekt. Niestety. Z tych piłkarzy może coś wyciągnąć ale już inny trener. Chyba nikt nie wierzy, ze w zimie wymienimy 10 zawodników. Mysle, że obecnie jest szukany trener ale to nie jest prosta decyzja, którą podejmuje się w 3 dni. Liczę, że jeszcze teraz w tej przerwie nastąpi zmiana, następnie 3, 4 nowych piłkarzy i walka od wiosny.
Odpowiedz cytując