luke1906 napisał(a):

Z tym Sobolewskim to jest powtarzana tu na forum cały czas jedna wielka ściema. Skoro tak źle jest dlatego, ponieważ Sobol odszedł to rozumiem, że wcześniej było super?
Jeżeli tak ktoś uważa, to proponuję wejść na 90minut.pl i prześledzić sobie nasze wyniki (i przypomnieć przebieg spotkań) tak mniej więcej od połowy września 2018. Rozegraliśmy od tamtej pory zatrważającą liczbę fatalnych meczów, a pozytywny obraz tego okresu stworzyły pojedyncze wyskoki, które miały miejsce w kluczowych dla nas meczach z parchatymi i Legią.
Z "ciekawszych" wyczynów naszych piłkarzy:
0-1 z Koroną
2-2 z Sosnowcem
1-4 w Gdyni
0-2 w Legnicy
0-2 w Zabrzu
2-3 z Pogonią (honor uratowany w końcówce jakby ktoś nie pamiętał)
3-4 w Sosnowcu
1-3 w Lubinie (mecz o 8, kompletna kaszana z naszej strony)
2-3 z Płockiem
1-2 w Sosnowcu (ileż można ku.rwa?)
1-3 w Gdyni
4-5 z Miedzią
Dziadostwo było od dawna
.
|
to raz, a dwa to nic Radkowi nie ujmując , ale nie licząc derbów bezpośrednio po odpaleniu Kiko , to pozostałe mecze w których Sobol był pierwszym trenerem tez jakos rewelacyjnie nie wyglądały
świat nie jest taki czarno-biały