Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 11.11.2019, 23:26
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Po raz kolejny powtarzam. Stolar sam nic nie pokazał. Jak miał przy sobie Radka Sobolewskiego to jakoś to wyglądało. Przypisywanie mu zasług podnoszenia drużyny jest obrazą. Został sam i jesteśmy w czarnej d.
To czemu teraz nie umie nic zrobić?
Dokładnie. Od pierwszego spotkania kiedy Stolarczyk został bez Sobolewskiego równia pochyła. Do tego odkąd Sobol przyszedł do Płocka, nastąpiła "cudowna" zwyżka formy? Ludzie przejżyjcie na oczy, macie przykład dwóch drużyn.
Jeśli ktoś się do tego nie umie przyznać, to jest albo ślepy albo ma klapki na oczach.
Czarne na białym, matematyka nie kłamie, nie jest to przypadek.
Odpowiedz cytując