|
Lettieri? Czasem popełniał taktyczne samobójstwo, vide nasz mecz w Kielcach na wiosnę, ale jednak to, jak się zdaje, dość solidny szkoleniowiec. W każdym razie zapamiętałem jego Koronę jako wybieganą i całkiem nieźle rozgrywającą drużynę. No i po Kielcach jest pewnie przyzwyczajony do sportowej prowizorki.
|