Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1319
Stary 11.11.2019, 21:28
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mieli ok.3 tygodnie na sondowanie trenerów. Jeśli jutro nie będzie informacji o zmianie, a wątpię, bo przecież już byśmy coś wiedzieli półoficjalnie, to słabo to widzę.

Kryzys nie jest wyłączną winą Stolarczyka. Ale Stolarczyk nie poradził i raczej nie poradzi sobie z wyjściem z niego. Jeśli chcemy ratować klub, to trzeba reagować.

Stolarczyk pokazał, że coś w sobie ma. 2 razy podnosił drużynę, choć jego przeszłość w Pogoni i ciężar zadania wskazywały, że nie da rady. Dał i wyszło to przyzwoicie. Może jeszcze kiedyś zostanie dobrym trenerem, ale niech już nie zbiera doświadczeń na Wiśle, która przy nim gaśnie.

Żaden Nawałka, bo Nawałka tu raczej nic nie zmieni i tylko wpędzi nas w większe długi. Casus Lecha. Propozycję Hajty traktuję jako efekt upojenia patriotyzmem i alkoholem.

Tu trzeba gościa, który czuje tę ligę, umie odnaleźć się w słabych klubach, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, wyrywa punkty.
Po raz kolejny powtarzam. Stolar sam nic nie pokazał. Jak miał przy sobie Radka Sobolewskiego to jakoś to wyglądało. Przypisywanie mu zasług podnoszenia drużyny jest obrazą. Został sam i jesteśmy w czarnej d.
To czemu teraz nie umie nic zrobić?
Odpowiedz cytując