czaro napisał(a):

|
I tak fajnie, że tyle to wszystko trwało! Siłą rozpędu, ale wszystkie wygrane mecze i bramki, zawodnicy powtarzający, że chcą nawiązać do dawnej Wisły - tego nikt nam nie zabierze.
|
Nie mam najmniejszego zamiaru umniejszać Cupiałowi tego, co wtedy osiągnął sportowo.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że trochę nie fair, że teraz każe nam za to płacić...
