wiesniak842 napisał(a):

|
PS. Zapomnialem wspomniec o dramatycznym wrecz przygotowaniu fizycznym w tym sezonie.
|
wg mnie to jest klucz. NIemal w każdym meczu wygladamy gorzej wraz z biegiem meczu. Rok temu było odwrotnie.
A oto ta zmiana:
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...-druzyny-wisly
Oczywiście nie dam sobie nic uciąć ze to wina Dyi, nie mam bladego pojęcia jak wygladały przygotowania i kto decydował, choć po CV zakładma ze on.
Druzyna nie dośc ze biega mało to jeszcze łapie mnóstwo kontuzji.
Stolar nie umie odnaleźć się w tej sytuacji. Taktycznie zawsze wyglądalismy wesoło zajego kadencji, brak mu innych pomysłów. Powinien zrezygnować, nie wiem ile by to zmieniło, ale druzyna jest zmiażdżona psychicznie i nie wierzę że przy nim się podniesie.
Pomyśleć, że mecz do przerwy w Płocku mógł się skończyć ze 2,3-0 dla nas.. Od drugiej połowy tego mevzu do dzisiaj jest źle lub bardzo źle.
PS 400tys? Ok wywalić, nie płacić, w marcu ugoda. Naprawde tu już nie ma marginesu błędu.