Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#724
Stary 11.11.2019, 17:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajcie, że decydowaliśmy o wsparciu w maju. Przypomnę, że tak działania zarządu spółki jak i sztabu szkoleniowego w tamtym momencie były ocenianie bardzo dobrze. Wysłuchaliśmy argumentów zarządu, zostały nam przekazane argumenty trenera Stolarczyka. Jako zarząd nie mogliśmy nie poddać tej prośby pod głosowanie - od początku mówiliśmy, że w takich sprawach powinni się wypowiadać wszyscy członkowie stowarzyszenia.
Ja nieśmiało dodam, że klub podpisał nowy kontrakt z Wasilewskim jeszcze zanim zapadła decyzja o współfinansowaniu przez socios. Wydatek ten klub poniósłby więc tak czy inaczej.

Z ekonomicznego punktu widzenia nie ma więc żadnej różnicy czy dołożylibyśmy się na jakikolwiek inny cel (a zaręczam wam, że na jakiś na pewno byśmy dali), "uwalniając" w ten sposób środki na kontrakt Wasyla, czy odwrotnie.
Odpowiedz cytując