serek.c2 napisał(a):

|
Pamiętajcie, że decydowaliśmy o wsparciu w maju. Przypomnę, że tak działania zarządu spółki jak i sztabu szkoleniowego w tamtym momencie były ocenianie bardzo dobrze. Wysłuchaliśmy argumentów zarządu, zostały nam przekazane argumenty trenera Stolarczyka. Jako zarząd nie mogliśmy nie poddać tej prośby pod głosowanie - od początku mówiliśmy, że w takich sprawach powinni się wypowiadać wszyscy członkowie stowarzyszenia.
|
Ja nieśmiało dodam, że klub podpisał nowy kontrakt z Wasilewskim jeszcze zanim zapadła decyzja o współfinansowaniu przez socios. Wydatek ten klub poniósłby więc tak czy inaczej.
Z ekonomicznego punktu widzenia nie ma więc żadnej różnicy czy dołożylibyśmy się na jakikolwiek inny cel (a zaręczam wam, że na jakiś na pewno byśmy dali), "uwalniając" w ten sposób środki na kontrakt Wasyla, czy odwrotnie.