Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1313
Stary 11.11.2019, 16:54
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Runda już się skończyła. Teraz gramy awansem wiosnę do Świąt. Stolarczyka przerosło prowadzenie drużyny bez pomocy Radka Sobolewskiego. Najgorsze będzie to jak przegramy wsio do końca roku, bo meczy na wiosnę jest mniej.
Oczywiście, że przegramy. A niby jak i z kim mamy wygrać, jak przegraliśmy z Rakowem i Arką? Ja słabszych drużyn nie widzę.
Odpowiedz cytując