Mar85 napisał(a):

|
Runda już się skończyła. Teraz gramy awansem wiosnę do Świąt. Stolarczyka przerosło prowadzenie drużyny bez pomocy Radka Sobolewskiego. Najgorsze będzie to jak przegramy wsio do końca roku, bo meczy na wiosnę jest mniej.
|
Oczywiście, że przegramy. A niby jak i z kim mamy wygrać, jak przegraliśmy z Rakowem i Arką? Ja słabszych drużyn nie widzę.