MaLk napisał(a):

|
Nie skończyła się. W ramach systemu 30+7 zmieniły się definicje rund. Zimowa (20 kolejek) trwa do końca roku, wiosenna (17 kolejek) zaczyna się w nowym roku.
|
No to aby być precyzyjnym to koniec I części rundy zasadniczej. Dla mnie podział zawsze był jeseń/wiosna. Teraz gramy rewanże z drużynami co już z nimi graliśmy.