Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 11.11.2019, 16:18
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie skończyła się. W ramach systemu 30+7 zmieniły się definicje rund. Zimowa (20 kolejek) trwa do końca roku, wiosenna (17 kolejek) zaczyna się w nowym roku.
No to aby być precyzyjnym to koniec I części rundy zasadniczej. Dla mnie podział zawsze był jeseń/wiosna. Teraz gramy rewanże z drużynami co już z nimi graliśmy.
Odpowiedz cytując