Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#722
Stary 11.11.2019, 15:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Marektingowo to po tym głosowaniu przystąpiło do Socios ponad 100 nowych członków



Z jednej strony tak, z drugiej strony już teraz słyszę głosy, żeby dokładać się do transferów. Jakbyśmy się dorzucili, a transfery nie wypalą, to też się ludzie zaczną zastanawiać? W zasadzie każda nasza przekazana kwota może być w taki sposób rozpatrywana - wpłacamy, a oni kasę marnują.
Tylko czy kolejne transfery będą wyglądały na zasadzie bierzemy 39 letniego kolegę na którym nie można nic zarobić i będzie pobierał astronomiczne zarobki? Jak tak to będzie zmarnowana. Tu nie było żadnej szansy aby cokolwiek zyskać oprócz niby atmosfery która guzik i tak daje. W naszej sytuacji takie zabawy to za duże ryzyko i trzeba było wykorzystać te pieniądze inaczej.
Odpowiedz cytując