FraMat napisał(a):

|
Wstawianie jakiegoś zawodnika nie jest elementem taktyki, proszę o wskazywanie konkretnych błędów warsztatowych i taktycznych
|
Błędy warsztatowe: brak umiejętności wyboru "optymalnego" składu. Umiejętność oceny poszczególnych zawodników na podstawie rozegranych przez nich spotkań to chyba też część trenerskiego warsztatu... nie uważasz?