Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 11.11.2019, 14:42
Okiem kompletnego laika w dziedzinie ternerki:

1. Brak reakcji na wydarzenia boiskowe (toniemy, trzeba przynajmniej próbować coś zmienić)

2. Janicki na boisku (nie mam nic prywatnie do chłopa, ale w obecnej formie to sabotaż)
3. Wstawianie Pawła w obecnej formie do składu (DOCENIAM CO ZROBIŁ DLA NAS!!!) - może lepiej 1 więcej w środku? Może 1 więcej w obronie?

4. SFG - no jak można kazać jednemu facetowi się męczyć 100 razy z rzędu jak widać, że mu nie idzie ...
5. Brak JAKIEGOKOLWIEK widocznego zalążka taktyki na boisku


Przy czym z uporem maniaka powtarzam:

- rozumiem sytuację: NAS NIE STAĆ na zmianę Stolara bez jego dobrej woli
- nawet jak Stolar zrezygnuje bezkosztowo (nie wierzę w to) to potrzebujemy kogoś z autorytetem/nazwiskiem a to kosztuje ...
- jeśli mamy zmienić Stolara, żeby "mu pokazać" na byle kogo, to IMHO to nie ma sensu
- ze Stolarem pędzimy jak Pendolino w stronę upadku, ale jeśli nie ma środków na gwałtowną (konieczną) zmianę trenera to co możemy zrobić?
Odpowiedz cytując