FraMat napisał(a):

|
Wstawianie jakiegoś zawodnika nie jest elementem taktyki, proszę o wskazywanie konkretnych błędów warsztatowych i taktycznych
|
A ja proszę o wskazanie konkretnych elementów warsztatowych i taktycznych które funkcjonuja dobrze u Stolarczyka.