FraMat napisał(a):

Wiesz, Markus, że bardzo cenię sobie Twoje fachowe opinie.
Mógłbyś pociągnąć temat i wskazać konkretne warsztatowe błędy Stolarczyka rzutujące na słabe wyniki drużyny?
|
Rozgrywanie piłki od obrony w sposób w jaki to robimy to proszenie się o kuku i parę razu to kuku już było. Od kilku meczów nasi przeciwnicy podchodzą wysoko do naszej obrony naciskają i czekają na błąd. Ile już tych sytuacji stworzyliśmy przeciwnikowi. Najlepsze jest, że rozgrywamy tak na ryzyku do końca naszej połowy i zazwyczaj jak do tego momentu nie stracimy piłki to kończą się naszym piłkarzom pomysły co dalej i zazwyczaj jest laga do przodu. Taktyka jak skurczybyk.