bódyń napisał(a):

Być może te zmiany również wpłynęły na to jaką mamy sytuację.
Ale widać jak na dłoni, taktyczne błędy drużyny. Ustawienie w grze obronnej szwankuje, przy bramce dla Arki to jest widoczne jak na dłoni, jakby nikt nie wiedział gdzie ma stać. Tak samo jest ze stałymi fragmentami. Wracają czasy Smudy, co wrzutka to 330/280, panika, zawał serca, tak nie może być. Od defensywy wszystko się zaczyna a u nas na defensywie się kończy. Jak nie potrafisz zdobyć bramki, to pilnuj, żeby jej nie stracić a u nas część zawodników grę sabotuje. Wedlug mnie należy w pierwszej kolejności poprawić grę obronną. Pewne roszady należy poczynić. Wasyl za Janickiego to jest podstawa, Hoyo-Kowalski za Klemensa opcjonalnie.
Ja Stolara bronił nie będę, bo wychodzi u niego brak doświadczenia, ale mimo wszystko trochę mi go szkoda, bo musi działać w ekstremalnie trudnych warunkach na śmierć na życie.