Markus napisał(a):

|
Napiszę krótko: zmiana trenera jest bardzo potrzebna, ponieważ Stolarczyk już udowodnił, że nie radzi sobie w obecnej sytuacji i nie ma żadnego pomysłu na wyciągnięcie zespołu z kryzysu. Nie ma wyjścia.
|
Wiesz, Markus, że bardzo cenię sobie Twoje fachowe opinie.
Mógłbyś pociągnąć temat i wskazać konkretne warsztatowe błędy Stolarczyka rzutujące na słabe wyniki drużyny?