Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21409
Stary 11.11.2019, 12:43
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Ramirez trenował już jakiś zespół w Hiszpanii na początku roku. Nie wypłacamy mu już pensji, ale równie dobrze możemy mu być winni jakieś bonusy (?). Nie mam pojęcia, jak miał skonstruowany kontrakt.

Wdowczykowi to chyba dalej płaci Piast, a nie my. Natomiast Carrillo rzeczywiście jest dalej bez pracy, przynajmniej trenerskiej. Z tego, co pamiętam, to Joan miał kontrakt na dwa lata, więc teoretycznie przestajemy mu płacić 1. stycznia 2020.

EDIT: Sorry, pomyłka! Carrillo miał kontrakt do czerwca 2019. W takim razie których trenerów niby dalej utrzymujemy?
Niepłacono zawodnikom, to myślisz że płacono byłym trenerom? Na bank ugodami rozłożyliśmy spłaty w czasie, jak z innymi dłużnikami.
To nawet niekoniecznie musi być któryś z tej trójki, możemy coś wisieć komuś z czasów TF.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując