Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 11.11.2019, 11:50
nero napisał(a):Wyświetl post
Zatem po co prosić o kasę na Wasyla, skoro wcale ona potrzebna nie była.
Bez sensu, albo klub nie stać i potrzebuje pieniądze albo stać i nie potrzebuje.

Zdaje sobie sprawę, że pieniądze od Socios idą na prąd, a te z biletów zamiast na prąd na pensje dla piłkarzy. To jest logiczne, każda firma tak działa. Chodzi jednak o sam fakt, albo nie mam kasy na coś i proszę o to kibiców albo mam tą kasę i nie proszę.

Klub tak naprawdę podszedł do tematu w ten sposób, Socios i tak da nam 20 tyś. na miesiąc bo tyle zebrali, nie dadzą na Wasyla to dadzą na prąd jak będziemy mieć zaległości, a jak nie na to, to po coś zebrali i tak nam je dadzą.

Całe te głosowania to taki zabieg marketingowy by było, że kibic ma wpływ co się dzieję z jego pieniędzy, a tak naprawdę kasa się zbiera w Socios i po prostu idzie przelew do klubu. Na koniec trzeba tylko napisać "na co poszło".

Proszę nie odbierać tego jako atak, bądź że to coś złego. Po prostu myślałem, że działa to na innej zasadzie. Większość społeczeństwa nie ogarnia jak działa 500+ to i takie myki nie będą mi specjalnie przeszkadzać.
Jeśli Socios nie pomogliby w opłaceniu kontraktu Wasyla, nie byłoby środków na innego/innych zawodników. Socios się dołożyli, więc w budżecie "transferowym" zwolniły się dodatkowe środki.

Głosowania nie są zabiegiem marketingowym, choćby umowa dotycząca przekazania w tym sezonie miliona zł - ona gwarantuje, że środki pójdą na opłacenie np. akademii zgodnie z umową między TS a SA. Przedtem piętrzyły się zaległości w tej kwestii...

Socios działa dopiero rok i w przyszłości może mieć rzeczywisty wpływ na działania spółki, do tego jednak jest potrzebna większa ilość członków i większe środki. Czy tak będzie? Nie wiem, na chwilę obecną nie sądzę, bo u nas ludzie mają słomiany zapał.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.11.2019 o godz. 11:57.
Odpowiedz cytując