Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1287
Stary 11.11.2019, 11:19
Gdyby nie patowa sytuacja z finansami i faktem, że płacimy kilku trenerom - witalibyśmy Skowronka może nawet jutro Na zmianę i powiększanie listy płac nas niestety nie stać. Szansy na rozwiązanie na porozumieniem stron pewnie nie ma, bo pomimo braku honoru to nasz szanowny "trener" wciąż umie liczyć.

Fakty są takie, że nasze trio nie jest specami od piłki, niestety mieli prawo zjebać transfery w lecie i tak zrobili, z pomocą Stolarczyka.
Na transfery w zimie, ani na zmianę trenera mamony już nie ma, wiec niestety jest to bardzo bolesna pomyłka.

Pytanie, czy czekając kolejne kolejki na odmianę, nie zjebiemy się prosto do 1 ligi z tym Panem.
I czy jest w ogole inne wyjscie niż czekanie na zmianę gry, jak funduszy w klubie po prostu nie ma ?

Obidziński to podobno cud, gość którego musimy nosić na rękach, bo cytując go "normalnie pracuje na kotrakcie za 500 euro na dzien".
Więc niech szanowny Pan topowy menedżer wykaże się teraz swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 11.11.2019 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując