|
Gdzieś czytałem, że można wziąć byłego trenera Stali Mielec. Gość ogarniał sprawę w Stali, ma mega ciśnienie na Ekstraklasę bo chce coś w życiu osiągnąć.
Czy dobrze myślę, że takiemu gościowi nie powinno przeszkadzać to co dzieję się w Wiśle? Ważne, że ktoś dał mu szanse, jak gość jest dobry to będzie zapierdziałał bo to szansa dla niego.
Potrafi ktoś jakoś sensownie go zrecenzować, jest lepszy od Stolarczyka? Jest realne, że chciałby u nas pracować? Czy jednak ma taki potencjał, że czeka na telefon z lepszych klubów?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
|