nero napisał(a):

Dzięki za szybką odpowiedź. 1607-940-84=583 osoby nie zabrały głosu tak?
O czym Ty mówisz? Jak umowne? Klub, aby zakontraktować Wasilewskiego potrzebował wsparcia od Socios w kwocie 20 tysięcy miesięcznie. Socios zgodziło się pomóc, więc jak kasa poszła na coś innego? Przecież Wasilewski jest w klubie.
|
Bez Socios by nie był ?
Jest umowne moim zdaniem, umownie można powiedziec ze Socios płaci cały kontrakt Wasylowi.