Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21401
Stary 11.11.2019, 10:00
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie , ale serio , niewielu tu jest użytkowników 45+ ale niech któryś z nich (35+ są za młodzi od razu zaznaczam) przypomni jak to było gdy opuścił nas niesławny resort , bo wydaje mi się że od wtedy to jest dołowanie z okazjonalnymi wyskokami
Było dziadostwo, dziwny awans, bieda, konieczność sprzedaży Moskala po całkiem udanym sezonie (89/90 - 8 miejsce), potem był niejaki Voigt i nawet 3 miejsce (91), ale szybko okazało się, że V nie daje rady finansowo i ten okres w zasadzie skończył się meczem z legią (0-6) w 93, a w kolejnym sezonie był spadek.
Potem w 2 lidze wszedł do Wisły Skrobowski, a udziałowcami/sponsorami zawiązanej spółki zostały też realbud i jakiś niewielki bank, tak więc sytuacja nieco się poprawiła. To a także zatrudnienie Apostela na trenera pozwoliło Wiśle awansować. Po awansie w połowie sezonu odszedł Apostel, przyszedł Łazarek i udało się utrzymać, a w połowie kolejnego sezonu weszła TF.
Odpowiedz cytując