Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21400
Stary 11.11.2019, 09:43
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie , ale serio , niewielu tu jest użytkowników 45+ ale niech któryś z nich (35+ są za młodzi od razu zaznaczam) przypomni jak to było gdy opuścił nas niesławny resort , bo wydaje mi się że od wtedy to jest dołowanie z okazjonalnymi wyskokami
Czasy resortu pamiętam. Pierwszy raz na meczu byłem w 1983 roku. Czy za resortu było wspaniale ? Moim zdaniem nie. Spadek do pierwszej ligi wieńczył dzieło.
Jednak po upadku komuny, było jeszcze gorzej. Brakowało pieniędzy na ciepłą wodę, czy napoje dla zawodników .
Tyle że wtedy, nie było licencji i jakoś to funkcjonowało. Potem grupa ratownicza Voigt, Skrobowski....Działo się.
Odpowiedz cytując