Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1279
Stary 10.11.2019, 23:31
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Miga dzisiaj napisał, że zwolnienie Stolarczyka, o ile ten nie zrzekłby się części pieniędzy, kosztowałoby klub około 400 tysięcy złotych i sondowano nazwisko Artura Skowronka.

Zobaczymy, ale ze Stolarem naprawdę nic więcej nie osiągniemy, to już jest jego maksium z tą drużyną i każdy następny mecz z nim w roli szkoleniowca to będzie stracony dla nas czas. W klubie też to muszą w końcu zrozumieć, nawet jak Stolarczyk jest kolegą Błaszczykowskiego to trzeba w życiu czasami podejmować trudne decyzje.
Szkoda, ze nie mozna spytac wprost Kuby co sadzi o warsztacie Stolara. Przeciez jesli jest katastrofalny a sam trener odpowiada ze pusczanie dowcipow przed kamera to chyba Blaszcz by to widzial ?

Wiec byc moze to prawda -to wyjasnia, dlatego Blaszczykowski go jeszcze nie zwolnil
Odpowiedz cytując