fanatyk899 napisał(a):

|
Z taką grą, oba koncertowo prze j* b i emy i jakie myślicie bedą nasze nastroje i szanse na korzystny wynik, kiedy do Zabrza pojedziemy z 10 przegranymi pod rząd na koncie ? Uwaga leci podpowiedź i kolejna statyska, wiecie ile razy Wisła zdołała wygrać w Zabrzu w lidze, przez ostatnie 10 lat ? 2 razy, ostatni raz 19 października 2014...
|
Z tego co wiem to ostatni mecz z Zabrzem wygrała Wisła na finiszu poprzedniego sezonu, a więc 03.05.2019.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!