Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21392
Stary 10.11.2019, 21:35
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, które mi się nasunęło po wizycie w Shoutboxie - ilu faktycznie trenerów mamy na garnuszku?
Bo już czytałem że nawet 4 a przecież:
Kiko - trenuje klub w Grecji
Wdowczyk - to było tak dawno temu, że chyba już po sprawie
Carillo - nie pracuje nigdzie tyle czasu

Rozwiążmy tę łamigłówkę raz na zawsze
Rozwiązałeś: )
Kiko mogl sie dogadac na spłatę w ratach
tak samo Wdowiec
tak samo Carillo
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując