armani199 napisał(a):

Leży Marzena na pryczy i sobie po cichu tak ryczy:
-,, Przecież nie kradłam dla siebie
lecz dla tych co byli w potrzebie.
Dobrze żem grilla zrobiła
i liczne dowody spaliła.
Kasiorę żem dobrze schowała,
więc zrobią mi takiego wała.
A cieszy mnie także to wiele
gdy spojrzę na pewna tabelę.
Bo za mnie to drużyna grała
gdym płacić im wcale nie chciała.
A teraz im ,,odnowiciele"
znów kasy daja zbyt wiele,
wiec gdy odwrócisz tabelę
to Wisła się pręży na czele.
Na sporcie żem ja się nie znała
kumpeli żem sprawy oddała.
Położną była ( tą z Porsche)
wyniki miała niezgorsze!
A teraz fachowcy rządzą
co w sporcie na ślepo błądzą.
Na koniec żem powiedzieć chciała
żem paczki tu nie dostała.
A karmią tu dosyć marnie
i cyc mi opada koszmarnie,
więc zróbcie do puszek ściepę
bym znów odzyskała swą krzepę.
Kawior przyślijcie, szyneczkę,
maskotek Szarksów troszeczkę.
I pamiętajcie o wibratorze
on zwalczyć mi chcicę pomoże.
Napiszę jak przyjdzie mi wena
Pozdrawiam S.Marzena
|
Dzięki, trochę uśmiechu na koniec barowej niedzieli

Napisz jeszcze coś o Macieju.