Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 10.11.2019, 20:37
Szczerze mówiąc, to nie wierzę, że wszyscy chcą zwolnienia Stolarczyka.

Wyniki są owszem słabe, ale to nie Stolarczyk zmaścił wczoraj dwie setki Brożka, nie on nie nadążał w obronie. Zawodnicy wiedzą, co mają grać, tylko za bardzo im nie wychodzi.
Podejrzewam, że i tak wyjdziemy na prostą.
Potrzeba spokoju i wzmocnień.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując