Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Krisu
Junior Member
Od: 05.2019
Offline
#
21389
10.11.2019, 19:09
Skoro własnym piłkarzom nie płacili to byłym trenerom tym bardziej. Stąd się biorą zaległości, które trzeba uregulować.
Krisu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krisu
Znajdź inne posty napisane przez Krisu