Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1260
Stary 10.11.2019, 18:08
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@leszekpw:
Absolutnie wszyscy jesteśmy wk....ni do granic możliwosci, ale:

- kogo widzisz na miejsce naszego "pseudotrenera"? Sądzisz, że będzie kolejka chętnych do ogarnięcia tego burdelu?

- jaki masz pomysł na sfinansowanie kontraktu nowego trenera?
A wiesz co będzie jeśli do tej zmiany nie dojdzie? Poza w.......em w każdym meczu? Byłeś wczoraj na meczu?Widziałeś frekwencję? Bez poprawy gry będzie lecieć w dół. Bez impulsu w postaci wywalenia tego człowieka bez honoru stracimy więcej pieniędzy i spadniemy do 4 ligi. Nie ważne kto przyjdzie na jego miejsce. Ważne żeby był trenerem piłkarskim z wizją poprawy gry i wyników.


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując