tomytom napisał(a):

@leszekpw:
Absolutnie wszyscy jesteśmy wk....ni do granic możliwosci, ale:
- kogo widzisz na miejsce naszego "pseudotrenera"? Sądzisz, że będzie kolejka chętnych do ogarnięcia tego burdelu?
- jaki masz pomysł na sfinansowanie kontraktu nowego trenera?
|
A wiesz co będzie jeśli do tej zmiany nie dojdzie? Poza w.......em w każdym meczu? Byłeś wczoraj na meczu?Widziałeś frekwencję? Bez poprawy gry będzie lecieć w dół. Bez impulsu w postaci wywalenia tego człowieka bez honoru stracimy więcej pieniędzy i spadniemy do 4 ligi. Nie ważne kto przyjdzie na jego miejsce. Ważne żeby był trenerem piłkarskim z wizją poprawy gry i wyników.