Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 10.11.2019, 17:57
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Chyba jest odpowiedź dlaczego Stolarczyk nie poda się do dymisji - nie zarobiłby wtedy 400tys. zł.

Źródło: http://sport.tvp.pl/45271653/wisla-k...-z-ekstraklasy
Ja w sumie dalej mam nadzieje, ze wreszcie uda sie doprowadzic do jako takiej formy Burluge, Blaszczykowskiego Bashe czy Brozka.

Na Wasilewskiego czy Wojtkowskiego nie licze.
Odpowiedz cytując