Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21388
Stary 10.11.2019, 17:54
Zaległości,sądy, kary, ugody ...
Już na prawdę zapomnieliście jak to u nas było?
To, ze płacimy jeszcze byłym trenerom może wynikać choćby z odsetek od zwłoki w płatnościach (zakładając, że spłaciliśmy całość należnych im kwot).
Odpowiedz cytując