Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21386
Stary 10.11.2019, 17:23
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, które mi się nasunęło po wizycie w Shoutboxie - ilu faktycznie trenerów mamy na garnuszku?
Bo już czytałem że nawet 4 a przecież:
Kiko - trenuje klub w Grecji
Wdowczyk - to było tak dawno temu, że chyba już po sprawie
Carillo - nie pracuje nigdzie tyle czasu

Rozwiążmy tę łamigłówkę raz na zawsze
Ramirez trenował już jakiś zespół w Hiszpanii na początku roku. Nie wypłacamy mu już pensji, ale równie dobrze możemy mu być winni jakieś bonusy (?). Nie mam pojęcia, jak miał skonstruowany kontrakt.

Wdowczykowi to chyba dalej płaci Piast, a nie my. Natomiast Carrillo rzeczywiście jest dalej bez pracy, przynajmniej trenerskiej. Z tego, co pamiętam, to Joan miał kontrakt na dwa lata, więc teoretycznie przestajemy mu płacić 1. stycznia 2020.

EDIT: Sorry, pomyłka! Carrillo miał kontrakt do czerwca 2019. W takim razie których trenerów niby dalej utrzymujemy?
Ostatnio edytowane przez Revolver : 10.11.2019 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując