|
Szkoda naszych słów i tak nie zwolnią tego pseudo trenera. Zapisze się on jako trener który nas spuścił z ekstraklasy, a pewnie i pośrednio zapewnił niebyt na wiele, wiele lat.
I zarząd przykłada do tego rękę.
Ja nie wiem co by się musiało stać aby go zwolnili. Był blamaż z Legią, mieliśmy czekać na spotkania z Rakowem i Arką gdzie obowiązkiem w naszej sytuacji było punktować.
Pukntów w spotkaniach 0.
Nie wiem na co oni czekają? Przecież by dostaniemy w d...e zarówno z ŁKS, Jagiellonią, Śląskiem, Górnikiem itd.... Nawet jak się uda gdzieś po drodze uciułać jakiś remis to i tak niewiele zmienia w naszej sytuacji. SZOK
|