raindog napisał(a):

Pierwsza kolumna Wisła; druga rywal:
1. 107.15-110.51 - Ślask
2. 108.63-105.89 (Lechia)
3. 111.41-114.01 - Górnik
4. 115.02-117.48 - Pogoń
5. 117.72-118.17 - ŁKS
6. 115.33-120.07 - Jaga
7. 109.88-113.10 (4:2 - z Zagłębiem)
8. 101.72-105.47 - Korona
9. 114.55-116.54 - Płock
10. 109.36-112.10 - Cracovia
11. 108.80-109.13 - Lech
12. 103.43-105.21 - Piast
13. 102.06-102.71 - Legia
14. 109.10-113.34 - Raków
15. 108.70-110.92 - Arka
Staty z WisłaPortal.
Wynika z tego, że tylko raz mieliśmy lepsze staty: w meczu z Lechią. Kontuzje to pewnie tez nie przypadek. Można śmiało zakładać, że jesteśmy najgorzej przygotowaną drużyną do sezonu.
Poprawka - tylko raz.
|
Dodam jeszcze, ze na poczatku sezonu Lechia z kazdym grala "stojanowa" ze wzgledu na "puchary". Z drugiej strony taka liczba naszych przebiegnietych km mnie nie dziwi, gdyz jest to bezposrednio zwiazane z nasza "taktyka". Jak maja nabic wiecej km, skoro posiadanie pilki prawie w kazdym meczu + 55 procent, z czego wiekszosc to klepanie na wlasnej polowie przy jednoczesnym braku ruchu innych zawodnikow?