szprotson napisał(a):

wydaje mi sie ze kazdy z Hiszpanow ktory zostal w PL cos w sobie ma takiego, ze go wyroznia i pozwala grac w lidze.
Carlitos mial szybka noge i odejscie dlatego silni obroncy go nie kasowali tak czesto bo uciekal.
imaz ma technike i niekonwencjonalne podania no i tez ciagnie go do przodu
Pol zapierdalal za trzech i gryzl nawet jak lezal
Gonzalez mial tego crosa dokladnego
A Chuca? co ma ? na ten moment to meze ma ulozona noge, ale z 6 czy 8 to on tego nie pokaze ni cuhja
Taki mlodszy Perez poki co
|
Dla mnie jego największe słabości to brak przyspieszenia oraz nieumiejetnść wygrywania pojedynków 1 na 1. Juz Silva potrafi czasem ograć obrońcę. Nic z niego raczej nie będzie. Jego gra jest na zasadzie pokręcić się w koło i podać